09 292 50 50

Bumaco Group verwelkomt Ben Stevens Koeltechniek

nieuws - 15.10.2020

Ben Stevens Koeltechniek wordt vanaf heden onderdeel van Bumaco Group. Koeltechnische kennis, ervaring en sterke service zitten er gebundeld in één bedrijf. Ben Stevens: "Om ons meer te kunnen concentreren op de technische invalshoek, maar toch te zorgen voor continuïteit en dezelfde sterke service te kunnen blijven voorzien voor onze klanten, gingen we begin dit jaar op zoek naar een sterke naam uit de koeltechniek. Zo kwamen we al snel terecht bij Bumaco Group" "Ben Stevens is een bedrijf dat we al lang kennen als een sterke concullega uit West-Vlaanderen", geeft Roel Buelens, CEO van Bumaco Group aan. "Als koeltechnisch bedrijf zijn ze al bijna dertig jaar actief in het wereldje en hebben ze meer dan hun sporen verdiend. We zijn dan ook enorm trots dat we vandaag kunnen aankondigen dat zij deel worden van onze bedrijvengroep. Zij zullen een enorme versterking zijn voor ons team in Nazareth." Manager van het Bumaco Group-team in Nazareth wordt Tom Callewaert, die de overstap zal maken vanuit Daikin Belux. "Na 12 jaar vond ik dat het tijd was voor een nieuwe stap in mijn carrière. Ik heb enorm veel ervaring mogen opdoen bij Daikin en heb er met fijne mensen mogen samenwerken, maar deze uitdaging kon ik niet laten liggen. De bedoeling is dat de vestiging in Nazareth op relatief korte termijn zijn voet kan zetten naast de vestigingen in Rotselaar, Duffel, Mellet en Westerlo. Met Ben Stevens Koeltechniek erbij zetten we alvast onze voeten stevig in het zand in Oost- en West-Vlaanderen."

IMG_0898.jpg
"Als koeltechnisch bedrijf is Ben Stevens al bijna dertig jaar actief in het wereldje en hebben ze meer dan hun sporen verdiend. We zijn dan ook enorm trots dat we vandaag kunnen aankondigen dat zij deel worden van onze bedrijvengroep. Zij zullen een enorme versterking zijn voor ons team in Nazareth." Roel Buelens , CEO Bumaco Group